+380 63 021 8539
Відбуття покарання у вигляді позбавлення волі

Відбуття покарання у вигляді позбавлення волі

Я громадянин України. У 2019 році мене засудили на 1 рік і 2 місяці позбавлення волі. На даний момент, я дізнався, що мої дані внесені в реєстр іноземців, перебування яких на території Польщі є небажаним, терміном до 11 жовтня  2020року. У Польщі у мене є дитина та наречена. Чи можна видалити мої дані з реєстру осіб небажаних у Польщі?

Згідно зі ст.435 абз.1 пункт 2, літ.С у зв’язку зі ст.438 абз.1 пункт 4 Закону про іноземців від 12 грудня 2013року в реєстр вносяться та зберігаються дані іноземця, який був засуджений у Польщі або іншій державі Шенгеньської зони, вироком, що набрав законної сили — за правопорушення, що карається позбавленням волі на строк більше 1 року. Дані вносяться в реєстр терміном на 3 роки від дати закінчення строку покарання винесеного на підставі вироку, який є підставою для внесення даних в реєстр, якщо іноземець був засуджений до позбавлення волі.

Єдиним виходом в даній ситуації є одружитися з Вашою нареченою, оскільки дані іноземця можна видалити, якщо іноземець є одним із подружжя громадянина Польщі. Однак, слід зауважити, що Керівник Управління у справах іноземців може не видалити дані іноземця з реєстру, наприклад, в ситуації коли це потрібно з міркувань національної оборони та безпеки, захисту громадської безпеки та порядку, або захисту інтересів Республіки Польщі.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Slide ВОЛОДИМИР Отримав депортацію, коли перевозив групу туристів через кордон. Прорахувався з часом перебування в Польщі, вийшло 92 дні. Дякуючи Даріушу, вже через місяць після звернення зміг повернутись до роботи і приїхати до батьків на свята. Slide ВІТАЛІЙ Рекомендую, користувався послугою “Скасування депортації”, все пройшло успішно, бистро та якісно! При перетині кордону ніякий лишніх питань зі сторони поляків не було, проїхали все супер! Slide ІРИНА Всем рекомендую, уже два года пользуюсь услугами исключительно этого юриста сама, и с удовольствием советую друзьям и хорошим знакомым. Слаженная команда, говорят на польском, русском, украинском и английском.